Vlasová klinika

Inovace pro růst vlasů

Vlasová klinika

Přístroj Neo 21

Neo 21 je unikátní přístroj vyvinutý lékaři a týmem expertů firmy Biotec Italia, speciálně pro síť našich klinik.

Italská společnost Biotec Italia je od roku 1993 v popředí výzkumu a technologického zlepšování pleti a anti-aging produktů.

Výzkum, implementace a výroba produktů Renlive se provádí podle norem UNI EN ISO 9001.

Jak vám NEO 21 pomůže?

Vlasová klinika

1. Odstraní blokující vrstvu

Pomocí ultrazvukové špachtle přístrojem NEO21 mechanicky odstraníme z vlasové pokožky vrstvu, která blokuje póry. Jedná se o suchou odumřelou kůži, nečistoty a vlasový maz.

Vlasová klinika

2. Ošetří vlasovou pokožku

Ošetření pokožky ultrazvukem zlepšuje mikrocirkulaci, snižuje napětí v pokožce, čímž podporuje její pružnost a příznivě ovlivňuje celkově její stav. Tím si dokonale pokožku připravíme pro jednu z našich procedur.

Vlasová klinika

3. Aplikuje aktivní látky

Elektroporací nebo mikrojehličkováním aplikujeme aktivní látky Neohairu přímo do vlasové pokožky, tím vyživíme pokožku a vlasové cibulky vitamínovou bombou, aby mohly růst zdravé a silné vlasy.


Vlasová klinika

Renlive Neohair

NEOHAIR je bohatá, cíleně sestavená, receptura účinných aktivních látek, jako jsou vitamíny, aminokyseliny a rostlinné extrakty. Přírodní receptura zaručuje, že vaše vlasy nebudou zatěžovány zbytečnou chemií.

NEOHAIR sérum je bohatá cíleně sestavená receptura účinných látek, kdy v ní obsažené vitamíny zajišťují syntézu keratinu, specifické rostlinné extrakty zvyšují průtok krve, čímž podporují za pomocí aminokyselin okysličení tkání, větší výživu a ničí volné radikály.

O výrobci: Renlive je vyvinut společností Biotec Italia. Filozofii řady produktů Renlive lze vysledovat už z významu jména. Skládá se ze dvou slov: Ren odvozený od Renew – obnovení a live od žít/živý.

Jak vám Neohair pomůže?

Vlasová klinika

1. Zastaví vypadávání vlasů

Díky unikátnímu složení a cílené aplikaci vyživuje vlasovou pokožku a vlasové cibulky, tím aktivuje její funkci a zastaví vypadávání vlasů.

Vlasová klinika

2. Aktivuje růst vlasů

NEOHAIR je bohatá, cíleně sestavená, receptura účinných aktivních látek, jako jsou vitamíny, aminokyseliny a rostlinné extrakty.

Vlasová klinika

3. Vlasy vyživí od kořínků

Vlasy jsou vyživené od kořínků, tím je podpořen jejich růst, zlepšuje se struktura, objem a celkově kvalita a zdraví vlasů.


Řekli o nás

Vlasova Klinika

Po první návštěvě 90% úbytek lupů. Stačilo vyčištění vlasové pokožky ultrazvukovou špachtlí.

J. K.
Vlasova Klinika

Po operaci kýly mi strašně začaly padat vlasy. Měl jsem jich plné hrsti. Pomohlo vyčištění pokožky ultrazvukem a aplikace Neohairu microjehličkováním.

D. L.
Vlasova Klinika

Začaly mi řídnout vlasy na temeni hlavy. Chodím pravidelně a hlava mi krásně zarůstá.

M. CH.
Vlasova Klinika

Podstoupila jsem dnes na brněnské klinice Detox – čištění pokožky hlavy a určitě doporučuji, líbí se mi osobní a laskavý přístup od obsluhy a celková procedura, pevně věřím, že mi procedura pomůže s kvalitou vlasů. Profesionálové v oboru.

L. D.

Otevírací doba

Poradna / nejčastější dotazy

V poradně najdete často kladené otázky.
Pokud Vaše otázka zůstává stále nezodpovězená,
nestyďte se zeptat.

Newsletter

Chcete dostávat nové informace ohledně vypadávání
a obnovy růstu vlasů? Nebo se podělit o poznatky
našich klientů a být informování o zvýhodněných akcích?

    Máte zájem si otevřít vlastní pobočku vlasové kliniky?