Vaše nejčastější dotazy

V poradně najdete spoustu dotazů, na které se nás často ptáte.
Pokud máte otázku, začněte právě zde. Zůstává vaše otázka stále nezodpovězená?
Nestyďte se zeptat. Odpovíme rychle a srozumitelně na všechny vaše dotazy.

Dotazy ohledně
vyšetření & ošetření01

Vyšetření vlasové pokožky trichologickou mikrokamerou pro vás nabízíme bezplatně.

Po diagnostice vlasové pokožky a vlasů Vám nabídneme řešení, ceny se pohybují
od 1590,- Kč do 2590,- Kč za ošetření.

Po vyčištění vlasové pokožky uvidíte výsledky okamžitě, nové vlasy začínají růst do 3 týdnů.

Trichologické vyšetření je vhodné pro každého, kdo řeší problémy s vlasovou pokožkou a vlasy nebo se jen zajímá o správnou vlasovou hygienu.

Při první návštěvě zjistíme stav pokožky a vlasu a zároveň přesnou příčinu problémů. Vyšetření je postavené na správné diagnostice vlasové pokožky a vlasů pomocí trichologické mikrokamery, která zvětší vlas 1000x. Po vyšetření můžeme navrhnout účinné řešení.

Vyšetření trvá cca 20 minut.

Vlasovou pokožku nejprve diagnostikujeme trichologickou kamerou a následně ošetříme přístrojem NEO 21 vyvinutým exkluzivně pro síť našich klinik. Naše sérum Neohair bude působit jako vitamínová bomba pro Vaše vlasy.

Začneme vyšetřením, které vám zabere 20 minut. následně budeme pokračovat podle zjištěného stavu vaší pokožky.
Procedury mohou trvat 1-1,5 hodiny.

Neo 21 je unikátní přístroj vyvinutý lékaři a týmem expertů firmy Biotec Italia, speciálně pro síť našich klinik.

Odstraní blokující vrstvu

Za pomoci ultrazvukové špachtle odstraníme svrchní vrstvu odumřelé vlasové pokožky, keratotické zátky, nečistoty a vlasový maz. Tím uvolníme cestu pro růst nových vlasů.

Ošetří vlasovou pokožku

Ošetření pokožky ultrazvukem zlepšuje mikrocirkulaci, snižuje napětí v pokožce, čímž podporuje její pružnost a příznivě ovlivňuje celkově její stav. Tím nám pokožka rychleji a účinněji vstřebává sérum Neohair až do vlasové cibulky.

Aplikuje aktivní látky

Elektroporací nebo mikrojehličkováním aplikujeme aktivní látky Neohairu přímo do vlasové pokožky, tím vyživíme pokožku a vlasové cibulky vitamínovou bombou, aby mohly růst zdravé a silné vlasy.

Stejně jako zuby potřebují zubní hygienu, vlasová pokožka pravidelný detox.

Pomocí ultrazvukové špachtle mechanicky odstraníme z vlasové pokožky vrstvu, která blokuje póry. Tím docílíme prokrvení vlasových folikulů a nastartujeme obnovu růstu nových vlasů.

Čištění vlasové pokožky ultrazvukovou špachtlí je bezbolestné, ale může být pro citlivé osoby nepříjemné. Elektroporace je bezbolestná a velmi oblíbená metoda. Mikrojehličkování může být pro citlivé osoby nepříjemné až mírně bolestivé, přesto tato metoda patří mezi nejoblíbenější a nejúčinnější.

Během 20 minutového vyšetření diagnostikujeme stav Vaší pokožky a vlasů, ihned vám řekneme, jak a jestli vám můžeme pomoci. Vyšetření je zcela zdarma.

Ano, máme velmi dobré výsledky s ošetřením klientů po Covidu.

Ošetření je individuální podle stavu pokožky a vlasů.

Dotazy muži02

Ano, máme velmi dobré výsledky u našich klientů s kouty i plešatostí.

Dotazy ženy03

Ošetření je vhodné pro ženy trpící padáním vlasů po porodu. Způsob ošetření závisí individuálně na stavu pokožky, na tom, jestli žena kojí atd.

Dotazy Neohair04

Ano Neohair je čistě přírodní produkt, vitamínové hnojivo pro vaše vlasy a proto je vhodný i pro děti.

Ano, složení Neohairu je čistě přírodní.

Kosmetické přípravky známe a používáme všichni.Jsou spíše pasivní a mají dekorativní funkce.

Kosmeceutika jsou něco mezi kosmetikou a léky. Obsahují velké množství účinných látek ve výrazných koncentracích. Kosmeceutika obsahují klinicky ověřené ingredience, které jsou biologicky dostupné a mají cílený účinek. Výsledný efekt nelze s běžnou kosmetikou vůbec srovnávat.

Kosmeceutické přípravky se od kosmetických odlišují především účinnými látkami, které dokáží proniknout do hlubších vrstev pokožky. Jsou aktivní a mají mnohem silnější efekt.

Vývoj kosmeceutických přípravků je většinou dlouhodobý. Vědci a dermatologové pracující na vývoji přípravků využívají nejmodernějších biotechnologických a medicínských objevů.

S termínem kosmeceutika přišel v roce 1984 dermatolog Albert M. Kligman. Vytvořil ho spojením anglického cosmetics a pharmaceutical. Označil tak přípravky, které stojí na pomezí těchto kategorií.

Pokud máte prodloužené vlasy, jsou ampule NEOHAIR naprosto ideální volbou. Vlasy vyživí a ochrání před vypadnutím nebo oslabením z důsledku prodloužení. Jako specialisté na prodlužování již v našich salónech Magic Hair doporučujeme NEOHAIR všem našim klientkám.

Otevírací doba

Poradna / nejčastější dotazy

V poradně najdete často kladené otázky.
Pokud Vaše otázka zůstává stále nezodpovězená,
nestyďte se zeptat.

Newsletter

Chcete dostávat nové informace ohledně vypadávání
a obnovy růstu vlasů? Nebo se podělit o poznatky
našich klientů a být informování o zvýhodněných akcích?

    Máte zájem si otevřít vlastní pobočku vlasové kliniky?