Zeď úspěchů našich klientů

Každý náš společný úspěch velmi potěší.
Chceme zlepšit kvalitu života všem lidem, které trápí problémy s vypadáváním vlasů.

Vlasová klinika

“Seborea trápí i děti”
Holčička 9 let – seboroická dermatitida. Dvě ložiska na temeni hlavy. Zbytek vlasové pokožky je čistý. Vlasy oslabené, řídké ale nepadají. Ložiska se poprvé objevila před rokem. Dívenka má za sebou vyšetření krve, štítné žlázy a alergií. Dle výsledků vše v pořádku. Při první návštěvě Vlasové kliniky jsme provedli detox – čištění pokožky hlavy ultrazvukovou špachtlí. Pro péči na doma dostala holčička ampulky séra Neohair, šampon a masku Magic Hair. Po umytí vlásků zůstává pokožka hlavy čistá jako po proceduře.
Vlasová klinika

“COVID”
Jednou v měsíci květnu, přijel na kliniku do Uherského Hradiště pán z Mladé Boleslavi. Proč takový kus cesty? Protože jako každému třetímu, mu po covidu začaly strašně padat vlasy a nikdo mu nedokázal pomoci. Řekl si, že jako poslední věc zkusí novou Vlasovou kliniku – jsme přece inovativní. Pan Bedřich Nikl navštívil Vlasovou kliniku 2x a co se nestalo? Vlasy přestaly vypadavát a začaly opět houstnout. Jeho holič se ptal, zda nebyl v Turecku na transplantaci vlasů. Ne – zněla odpověď, pouze zázrak jménem Vlasová klinika. Co následovalo dál? Pan Nikl se do technologie produktů a kouzel Vlasové kliniky tak zamiloval, že si otevřel vlastní kliniku v Mladé Boleslavi. Ví, že naše služby fungují. 2.1.2023 otevřel kliniku i v Praze a chystá se na otevření dalších. To vše, jen díky vlastní zkušenosti a touze pomoci dalším se stejnými problémy. Časový rozdíl mezi fotografiemi jsou 4 měsíce.
Vlasová klinika

“Alopecie”
Náš první největší úspěch s alopecií po 7 návštěvách Vlasové kliniky. Menší holá místa nám zarostly úplně. Největší plocha zarůstá pomaleji, ale ztrácí se a věříme, že zmizí úplně. Vždy provedena procedura vyčištění ultrazvukou špachtlí a mikrojehličkovaní. Poslední návštěva klientky byla v říjnu, doma ovšem pokračuje s domácí kůrou Neohair.
Vlasová klinika

“Štítná žláza”
Klientka 25let, první návštěva na naší Vlasové klinice. Už 10let ji trápí problémy se štítnou žlázou. Extrémně ucpaná pokožka byla největší příčinou nadměrného vypadávání vlasů. Klientce jsme provedli čištění a elektroporaci.
Vlasová klinika

“Svědivá pokožka hlavy”
Svědivá pokožka hlavy a akné v pokožce. Tohle u nás dokážeme vyřešit při první návštěvě. Důkladné a hloubkové vyčištění ultrazvukovou špachtlí. Elektroporace – pomocí elektrických impulzů a výbojů přímo do vlasové cibulky putuje krevním řečištěm sérum Neohair. Pro rychlejší uzdravení hluboce hydratační šampon a balení Neohair na domácí péči.
Vlasová klinika

“Kouty na hlavě”
Znáte ten pocit, když se podíváte ráno do zrcadla a ty kouty jsou větší každým dnem? Na trichologickém vyšetření vidíme spoustu pouze ucpaných folikul, ze kterých vlasy porostou. Vlasovou pokožku jsme vyčistili a uvolnili zátky, které bránily růstu vlasů. Růst nových vlasů jsme podpořili našim sérem Neohair.
Vlasová klinika

“Alopecie”
Naši kliniku navštěvují klienti všech věkových kategorií. Dnes máme příběh 80-leté dámy, kterou trápí alopecie. Vlásky jsou velmi jemné, ovšem i přes jemnost vlasů lze vidět, jak holá místa po alopecii zarůstají. Paní svůj čas naší klinice věnovala zatím 4x.
Dříve jsem si vlasy obarvit nemohla, protože mi prosvítala prázdná místa,
teď už ne, díky návštěvám Vlasové kliniky
Vlasová klinika

“PLEŠATOST”
Slečna Tereza přišla poprvé na naši kliniku 25. Srpna. S nadměrným vypadáváním vlasů a potvrzenou diagnózou “PLEŠATOST” od kožního lékaře, kde jí bylo řečeno, že se má smířit s tím, že o vlasy postupně přijde. Že už jí není pomoci. Ve Vlasové klinice podstoupila čištění ultrazvukovou špachtlí a mikrojehličkovaní, vždy po 4 týdnech. Neohair si aplikovala 2x tydně v domácí péči. Dnešní v pořadí 5 návštěva. Vlasy přestaly zcela vypadávat a rostou nové. Celkově posílily, jak lze vidět v trichologické kameře. Pozorujeme výrazné zahuštění v postižených oblastech a spoustu novych vlasů.
Slečna pokračuje dál.
Vlasová klinika

“Ztráta vlasů – hormonální změny”
Klientka začala Vlasovou kliniku navštěvovat v září. Měla ztenčenou a suchou vlasovou pokožku. Vlasy padaly vlivem hormonálních změn. Na doporučení docházela 1x za měsíc na mikrojehličkovaní. Sérum Neohair v domácí péči aplikovala jednou týdně. Pro hydrataci pokožky po umytí šamponem nanesla masku Magic Hair přímo na pokožku. Aplikace masky a Neohairu obnovili pružnost pokožky. Vlasy začaly růst. Na fotkách z trichologické kamery lze vidět spoustu nových vlasů.
Vlasová klinika

“Řídnutí vlasů na temeni hlavy”
Mladého muže trápilo velké řídnutí vlasů na temeni hlavy. Vyčistili jsme vlasovou pokožku a uvolnili keratotické i mazové zátky zátky, které bránily růstu vlasů. Růst nových vlasů jsme podpořili našim skvělým sérem Neohair.
Vlasová klinika

“Alopecie”
Rozdíl měsíc od první návštěvy. Staré vlásy nám ještě padají. Ze zkušenosti ostatních klientů přestanou u alopecie padat vlasy po druhé až třetí návštěvě. Na trichologické kameře vidíme rozdíl. Již rostou nové vlasy a holé místo začíná zarůstat. Klientka používá Neohair v domácí péči. Tím urychluje účinek našich procedur.
Vlasová klinika

“Covid”
Mladá klientka prodělala covid 2x. Začaly jí hodně padat vlasy. Stejně jako 70% lidí po téhle nemoci. Pokožka se stala extrémně citlivou a suchou s lupy. Provedli jsme čištění ultrazvukovou špachtlí a uvolnili vlasové folikuly od ucpání, aby mohly vlasy růst. Naši vitaminovou bombu sérum Neohair jsme pomocí elektroporace aplikovali přímo do vlasových kořínků.

Otevírací doba

Poradna / nejčastější dotazy

V poradně najdete často kladené otázky.
Pokud Vaše otázka zůstává stále nezodpovězená,
nestyďte se zeptat.

Newsletter

Chcete dostávat nové informace ohledně vypadávání
a obnovy růstu vlasů? Nebo se podělit o poznatky
našich klientů a být informování o zvýhodněných akcích?

    Máte zájem si otevřít vlastní pobočku vlasové kliniky?